FAQ pytania i odpowiedzi

ZAKUP NAPRAWY

JAK ZAPAKOWAĆ PRODUKT DO WYSYŁKI

W pierwszej kolejności zalecamy odszukanie oryginalego pudełka od urządzenia.

Jeśli nam się nie uda to prosimy o bezpieczne zapakowanie go w sztywny karton wypełniony folią bąbelkową bądź wypełniaczem.

Pamiętajmy aby zastosowane opakowanie było na tyle mocne gdy w przypadku przeładunku paczki przez kurierów nie uległo uszkodzeniu.

REALIZACJA NAPRAWY  

Urządzenie zostanie naprawione w ciągu 1- 4 dni od otrzymania urządzenia. Czas naprawy zostanie skonsultowany z klientem przed rozpoczęciem naprawy.
 

TESTOWANIE PRZED i PO NAPRAWIE  

Każde urządzenie jest sprawdzane/testowane przed naprawą oraz po naprawie.
Prosimy o wyłączenie możliwych zabezpieczeń/blokad (wzór, pin) oraz wylogowanie z kont Google, itp. jeśli pozwala na to uszkodzenie urządzenia.
 

KOPIA ZAPASOWA  

Nie ingerujemy w dane w urządzeniu natomiast dla bezpieczeństwa zalecamy wykonanie kopii/backup-u przed wysłaniem urządzenia.
 

DOKUMENT SPRZEDAŻY/NAPRAWY

Jesteśmy legalnie zarejestrowaną firmą. Wystawiamy faktury VAT 23% oraz paragony.

ODBIÓR URZĄDZENIA LUB JEGO NADANIE

Po dodaniu produktu do koszka należy wskazać formę wysyłki oraz płatności. Mamy do wyboru:

  • Kurier DPD / GRATIS
    wówczas to my zlecamy kurierowi odbiór paczki (kurier będzie w posiadaniu etykiety nadawczej) i zjawi się u Państwa w ciągu 24 godzin (dni robocze).  
  • Paczkomaty inPost / GRATIS
    wówczas zostanie do Państwa wysłana drogą e-mail etykieta inPost, którą należy umieścić na przesyłace. Przesyłkę można nadać w paczkomacie w miejscu zamieszkania. Paczka nie może przekraczać wymiarów: 8x38x64 cm (gabaryt "A"). Na terminalu należy wybrać "Nadaję paczkę z etykietą" następnie zeskanować kod kresowy, umieścić paczkę w skrytce następnie potwierdzić na terminalu umieszczenie paczki. 
  • KRAKÓW - dostarczę do punktu KRA235M / GRATIS
    po złożeniu zamówienia wygenerujemy i wyślemy poprzez e-mail etykietę na paczkomat o oznaczeniu KRA235M (Osiedle 2 Pułku Lotniczego 44, 31-870 Kraków). Przesyłkę można nadać tylko w tym paczkomacie. Paczka nie może przekraczać wymiarów: 8x38x64 cm (gabaryt "A"). Na terminalu należy wybrać "Nadaję paczkę z etykietą" następnie zeskanować kod kresowy, umieścić paczkę w skrytce następnie potwierdzić na terminalu umieszczenie paczki. Po zrealizowanej naprawie paczkę nadamy na ten sam paczkomat czyli KRA235M. 

SAMODZIELNE WYSŁANIE URZĄDZENIA

Jeśli zdecydują się Państwo na samodzielną wysyłkę urządzenia należy:

  • nadać paczkę na paczkomat o oznaczeniu KRA235M (Osiedle 2 Pułku Lotniczego 44, 31-870 Kraków). Nasz numer telefonu 537 520 030 oraz e-mail bok@mi-smart.pl